Ruszyła druga edycja konkursu grantowego „Smakujemy Lokalnie”

Zwycięzcy konkursu

18 września ruszył konkurs grantowy w ramach drugiej edycji programu „Smakujemy lokalnie” organizowany przez Carrefour Polska, pod patronatem Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. Ważną zmianą w stosunku do ubiegłego roku jest rozszerzenie grantów również o lokalnych producentów żywności.

Druga edycja konkursu „Smakujemy lokalnie” jest skierowana do Kół Gospodyń Wiejskich i do lokalnych producentów żywności. Obydwie grupy kultywują tradycję kulinarną i poprzez swoje działania upowszechniają ją pośród konsumentów. 

Jak zgłosić się do konkursu? 10 Kół Gospodyń Wiejskich i lokalnych dostawców może wygrać grant w wysokości 10 000 zł. Wystarczy w terminie do 26 października zgłosić tradycyjne danie regionu, opisać jego historię, przepis oraz zaprezentować na zdjęciach proces powstawania. 

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat konkursu i możliwości współpracy z Carrefour Polska znajdują się na stronie smakujemylokalnie.pl oraz pod adresem mailowym: oferty_wspolpracy@carrefour.com