Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

AGROLIGA 2022– etap wojewódzki
Zmodyfikowano: 27.07.2022

To już 29. edycja konkursu promującego wiejską przedsiębiorczość i nowoczesne technologie produkcji rolniczej. AgroLiga 2022 to konkurs dla rolników i agro-przedsiębiorstw z Dolnego Śląska, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz angażują się w życie lokalnych społeczności. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 sierpnia.

Konkurs prezentuje dorobek rolnictwa i firmy funkcjonujących w tym obszarze. Współzawodnictwo w AgroLidze to także sposób na reklamę i przekazywanie informacji handlowych o gospodarstwie lub przedsiębiorstwie.

Wojewódzki etap konkursu jest organizowany przez wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, natomiast etap krajowy przez Redakcję Audycji Programu 1 TVP
i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesów TVP S.A., ARiMR, KOWR i KRUS.

Uczestnicy do konkursu mogą być zgłaszani przez doradców z Powiatowych Zespołów Doradztwa Rolniczego  poprzez wypełnienie karty zgłoszenia oraz podpisanego oświadczenia i regulaminu (dla kategorii ROLNIK lub FIRMA) dostępnej na stronie www.dodr.pl. Skan dokumentów prosimy przesłać na adres: katarzyna.cymbala@dodr.pl, natomiast oryginały dokumentów – na adres siedziby DODR we Wrocławiu.

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
ul. Zwycięska 8
53-033 Wrocław

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Katarzyna Cymbała DODR

Dokumenty do pobrania: