Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

VII Spotkanie Zespołu Tematycznego związanego z zagadnieniami chowu i hodowli bydła mięsnego (online)
Zmodyfikowano: 23.11.2021

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zaprasza 30 listopada na spotkanie online Zespołu Tematycznego związane z zagadnieniami chowu i hodowli bydła mięsnego. Podczas kolejnego spotkania prof. dr hab. Marcin Gołębiewski ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przedstawi innowacje i dobre praktyki w produkcji żywca wołowego, a Prezes Grupy Producentów Rolnych Agro Integracja Wojciech Styburski będzie mówił o tym, jak wzmacniać pozycję hodowców bydła w łańcuchu dostaw

Do udziału w Zespole Tematycznym zapraszamy rolników, producentów, doradców, przedstawicieli instytucji, świata nauki, mieszkańców obszarów wiejskich zainteresowanych tematyką zarówno z województwa dolnośląskiego jak i innych województw.

Informacji udziela:
Izabela Michniewicz kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
tel. 71339 80 21 wew. 150; e-mail: izabela.michniewicz@dodr.pl

Projekt opracowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich (SIR) dla województwa dolnośląskiego.

Pobierz program konferencji (PDF - 2,4 MB)

Izabela Michniewicz DODR