Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Reklama

Aktualności, Zapowiedzi

Wsparcie dla kół gospodyń wiejskich za promowanie szczepień
Zmodyfikowano: 02.09.2021

ARiMR zachęca koła gospodyń wiejskich, by zaangażowały się w organizację bezpłatnych wydarzeń, mających na celu wsparcie lokalnej społeczności w zakresie dostępności do szczepień przeciwko COVID-19. Wnioski można składać do 15 września, do kierownika biura powiatowego ARiMR, a przedsięwzięcie trzeba będzie zrealizować do końca września. Jedno koło może zorganizować maksymalnie trzy wydarzenia.

Program #SzczepimySię z KGW składa się z 4 elementów:

Festyn #SzczepimySię z KGW: 8 tys. zł dla KGW na pokrycie kosztów zorganizowania wydarzenia promującego szczepienia wśród lokalnej społeczności.

Premia za Szczepienia KGW: 15 lub 30 zł (w zależności od wieku zaszczepionej osoby) dla KGW za każdą zaszczepioną pierwszą dawką osobę podczas Festynu (warunek: minimum 100 osób zaszczepionych po raz pierwszy).

Konkurs KGW na Medal #SzczepimySię: atrakcyjne nagrody finansowe dla 1000 Festynów w Polsce z największą liczbą zaszczepionych osób - do uzyskania nawet 100 tys. zł.

Konkurs Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW: głosowanie na najładniejsze zdjęcie z Festynu KGW promujące szczepienia; KGW może otrzymać nawet 25 tys. zł.

Szczegóły programu i warunki udzielenia pomocy KGW można znaleźć na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/kgw

ARiMR