Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Reklama

SIR - Punkt informacyjny podczas Obchodów 150-lecia istnienia Kół Gospodyń Wiejskich w Piotrowicach

 

Po raz kolejny Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zorganizował punkt informacyjny Sieci na rzecz innowacji dla rolnictwa i na obszarach wiejskich.
W niedzielę 17 lipca podczas Obchodów 150-lecia istnienia Kół Gospodyń Wiejskich w Piotrowicach mieszkańcy okolic Chojnowa oraz uczestnicy Obchodów mieli możliwość uzyskania informacji na temat  Sieci, jakie są jej cele, zadania i w jaki sposób można do niej przystąpić. Pracownik Ośrodka wykonujący zadania na rzecz SIR informował zainteresowanych o zrealizowanych i planowanych do realizacji zadaniach, zachęcał do zapoznania się z korzyściami uczestnictwa w Sieci. Bezpośrednia promocja Sieci spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

W najbliższych tygodniach na terenie Dolnego Śląska odbędą się jeszcze dwie imprezy plenerowe związane z Obchodami 150-lecia KGW, które Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu wspólnie organizuje z Regionalnymi Związkami Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych. Podczas imprez w Stolcu i Żeliszowie również zaplanowano przygotowanie stoiska promującego Sieć.

Izabela Michniewicz
DODR we Wrocławiu

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 11.04.2017