Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Reklama

Relacje

Dolnośląski Targ Rolny 9. edycja
Zmodyfikowano: 03.12.2020

W sobotę 28 listopada na terenie Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, we Wrocławiu odbył się przedostatni w tym roku Dolnośląski Targ Rolny. Podczas dziewiątej edycji Targu nie zabrakło ciekawych produktów i przetworów przygotowanych przez dolnośląskich Wystawców.

Odwiedzający mogli próbować i kupić miodowe syropy, pachnące ciasta, suszone jabłka, wędzone śliwki czy zdrowe soki z kiszonych warzyw i owoców oraz wiele innych pysznych i zdrowych produktów. Atrakcją w chłodny listopadowy dzień był bezalkoholowy grzaniec, przygotowany na bazie soku jabłkowego tłoczonego na zimno. Szukający świątecznych prezentów też się nie zawiedli. ceramiczne wyroby ze świątecznymi motywami, lawendowe ozdoby, zdobione pierniki czy świąteczne zestawy produktów to pomysł na gwiazdkę dla dorosłych i dzieci. Podczas Targu kupujący mieli możliwość spotkania się z producentami, bezpośredniej rozmowy, uzyskania informacji o użytych surowcach czy procesie produkcji.

Na kolejny i ostatni w tym roku Dolnośląski Targ Rolny odbędzie się na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, czyli 19 grudnia. Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszego wydarzenia w mediach społecznościowych:

 https://www.facebook.com/DolnoslaskiTargRolny

Projekt opracowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich (SIR) dla województwa dolnośląskiego.

Izabela Michniewicz DODR

Galeria zdjęć