Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Szkolenie online "Innowacje w dolnośląskim winiarstwie - Wpływ zmian warunków klimatycznych na proces winifikacji"
Zmodyfikowano: 17.11.2020

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza 23-24.11.2020 r. do udziału w szkoleniu online „Innowacje w dolnośląskim winiarstwie”, realizowanym w ramach Zespołu Tematycznego związanego z zagadnieniami winiarskimi.

Tematem spotkania będzie wpływ zmian warunków klimatycznych na proces przetwarzania winogron w wino, czyli winifikację. Do udziału w szkoleniu zapraszamy osoby prowadzące winnice, zainteresowane założeniem winnicy, dla których kluczowy jest dobór stanowiska, mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, właścicieli gospodarstw winiarskich, doradców, a także zainteresowanych podejmowaniem i rozwojem przedsiębiorczości oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań na obszarach wiejskich.

W ramach operacji zostanie opracowana broszura promująca ofertę enoturystyczną dolnośląskich gospodarstw winiarskich zrzeszonych w Stowarzyszeniu Winnice Dolnośląskie.

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja opracowana przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu, organizowana w ramach operacji do realizacji w Planie Operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich województwa dolnośląskiego (SIR).

Zgłoszenie uczestnictwa dostępne jest pod linkiem:

Panel I – 23.11.2020 r. http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=505&xm=&powiat=401

Panel II – 24.11.2020 r. http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=506&xm=&powiat=401

Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, zostanie przesłany link do szkolenia wraz z instrukcją.

 

Informacji udziela: Izabela Michniewicz kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
tel. 71 339 80 21 wew. 150, e-mail: izabela.michniewicz@dodr.pl