Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Reklama

Aktualności, Zapowiedzi

IV Spotkanie Zespołu Tematycznego związanego z zagadnieniami hodowli bydła mięsnego
Zmodyfikowano: 20.10.2020

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zaprasza na spotkanie Zespołu Tematycznego związane z zagadnieniami hodowli bydła mięsnego, podczas którego skupimy się na zaburzeniach płodności u bydła mięsnego, inwazjach pasożytniczych u bydła mięsnego i ich wpływu na produkcyjność oraz dobrostanie. Podczas moderowanej dyskusji, podsumowane zostaną działania zrealizowane w 2020 roku oraz omówione zadania do realizacji w zakresie tematyki związanej z chowem i hodowlą bydła mięsnego w 2021 roku. Do udziału w Zespole Tematycznym zapraszamy rolników, producentów, przedstawicieli instytucji, świata nauki, doradców, mieszkańców obszarów wiejskich zainteresowanych tematyką zarówno z województwa dolnośląskiego jak i innych województw.

W związku z bardzo wysokim zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 i wprowadzeniem kolejnych obostrzeń spotkanie zespołu tematycznego związanego z zagadnieniami chowu i hodowli bydła mięsnego odbędzie się 21.10.2020 r. o godz. 1000 w formie on-line.

Zgłoszenie uczestnictwa dostępne jest pod linkiem: http://www.dodr.pl/II/4a/2/zgloszenie.php?nr=393&xm=&powiat=401

(dotyczy również osób, które przesyłały swoje zgłoszenia)

Na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail, zostanie przesłany link do szkolenia wraz z instrukcją.

Informacji udziela: Izabela Michniewicz kierownik Działu Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 71/339 80 21 wew. 150; e-mail: izabela.michniewicz@dodr.pl

Pobierz program (DOCX - 319 kB)

Projekt opracowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Dotyczy Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i obszarach wiejskich (SIR) dla województwa dolnośląskiego.