Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych oraz Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą
Zmodyfikowano: 12.05.2014

Zapraszamy na XX Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą oraz VII Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych, 10-11 maja na Placu pod Iglicą przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Oba kiermasze są organizowane pod wrocławską Halą Stulecia dwa razy do roku – wiosną i jesienią.

VII KIERMASZ ŻYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ I PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Na Placu pod Iglicą przy wrocławskiej Hali Stulecia po raz siódmy zgromadzą się producenci i sprzedawcy produktów ekologicznych i tradycyjnych. W ubiegłym swoją ofertę roku zaprezentowało ponad 60 wystawców z całej Polski, a liczba odwiedzających była bliska 19 500 tys. osób.

Podczas Kiermaszu Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych wystawcy zaprezentują m.in. miody, produkty pszczelarskie, przetwory mleczne i jaja, pieczywo chrupkie, płatki i ziarna, oleje i oliwy, soki, piwo, wino, przetwory, przyprawy czy ekologiczne wyroby mięsne i wędliny. Nie zabraknie także rękodzieła i oferty agroturystycznej.

 

XX WIELKI KIERMASZ OGRODNICZY POD IGLICĄ

Co roku Wielki Kiermasz Ogrodniczy cieszy się zainteresowaniem mieszkańców Wrocławia i okolic. Każdy botanik – amator znajdzie tu coś dla siebie do upiększenia ogrodu, działki, tarasu czy balkonu.

W tym roku będzie swoją ofertę zaprezentują szkółki drzew i krzewów ozdobnych, producenci bylin kwiatowych, kaktusów i sukulentów, architekci terenów zielonych, firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne, producenci architektury ogrodowej oraz dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych.

Dorota Grzyb, Agencja Reklamowa Wigor

Program Kiermaszu

Plakat promocyjny