Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

XXVII edycja Konkursu Rolnik Farmer Roku
Zmodyfikowano: 05.05.2020

Zapraszamy do uczestnictwa w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Rolnik Farmer Roku”. Kandydatów można zgłaszać za pomocą ankiety konkursowej, przesłanej do 20 czerwca 2020 r., na adres Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie „Polski Klub ROLNIK-FARMER ROKU”
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
ul. Bernardyńska 6
85-029 Bydgoszcz

e-mail: biuro@farmer-roku.pl
tel. 508 066 533, 604 988 818

Zgodnie z regulaminem Konkursu, dopuszczone jest ponowne zgłaszanie rolników, którzy brali udział w minionych edycjach, jednak nie uzyskali najwyższego tytułu. W tych przypadkach należy szczególne podkreślić dane promujące osiągnięcia w stosunku do poprzedniego zgłoszenia.

Informacje o konkursie, regulamin, ankieta zgłoszeniowa, Wydawnictwo Okolicznościowe oraz zdjęcia z gali finałowej znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia www.farmer-roku.pl

Uroczyste rozstrzygnięcie XXVII edycji konkursu nastąpi na przełomie stycznia i lutego 2021 roku. W związku z epidemią „koronawirusa” harmonogram organizacji XVII edycji może ulec zmianie.

Konkurs został objęty patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Do pobrania: