Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Kształcenie ustawiczne rolników w ramach działań umieszczanych na platformie learningowej
Zmodyfikowano: 12.03.2014

Praktyczne zaprezentowanie interaktywnej, dwujęzycznej Platformy Rolno-Środowiskowej AGROPRAK to cel warsztatów Kształcenie ustawiczne rolników w ramach działań umieszczanych na platformie learningowej, które odbędą się w poniedziałek 10 marca w Ostritz. Rekrutacja na seminarium potrwa do 28 lutego.

Podczas spotkania zostanie przedstawiona szczegółowa instrukcja efektywnego wykorzystania platformy, jako narzędzia transferu wiedzy i doświadczeń z zakresu ochrony przyrody w rolnictwie.
Dzięki warsztatom ich uczestnicy zdobędą wiedzę, jak używać wszystkich elementów technicznych platformy, zapoznają się z wzorcowymi programami prowadzonymi przez gospodarstwa stosujące dobre praktyki oraz nowatorskie techniki przyjazne środowisku.

Do udziału w seminarium zapraszamy rolników pochodzących z obszarów wsparcia, czyli z powiatów zgorzeleckiego, bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, jaworskiego, wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego, strzelińskiego. W warsztatach wezmą udział także rolnicy z Saksonii.

Udział w seminarium jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają transport, wyżywienie, ubezpieczenie oraz materiały szkoleniowe. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularze zgłoszenia po wypełnieniu proszę odesłać na adres: agnieszka.rybarska@dodr.pl lub barbara.borysewicz@dodr.pl
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 339 86 56 wew. 192.
 
Seminarium odbywa się w ramach realizacji projektu „Transgraniczne Forum Ochrony Środowiska
w Rolnictwie (AG – Forum)” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013.

Agnieszka Rybarska DODR we Wrocławiu