Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Szkolenie - W trosce o rozwój dolnośląskich gospodarstw hodujących zwierzęta
Zmodyfikowano: 24.06.2019

 

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zaprasza na szkolenie „w trosce o rozwój dolnośląskich gospodarstw hodujących zwierzęta”. Szkolenie odbędzie się 22 czerwca 2019 r. podczas XXIV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych Książ 2019.

Termin przesyłania zgłoszeń do 21 czerwca.

Szkolenie jest skierowane do rolników oraz pracowników Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego ‒ doradców, a także innych osób zainteresowanych podejmowaniem i rozwojem hodowli, współpracą w tym zakresie oraz wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań na obszarach wiejskich.

Szkolenie będzie służyć  podniesieniu i wymianie wiedzy i technologii oraz wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. Poruszone zostaną tematy związane z hodowlą i żywieniem zwierząt gospodarskich, przetwórstwem prowadzonym w gospodarstwie, RHD oraz promocją jakości życia na wsi w aspekcie gospodarstwa agroturystycznego. Seminarium przyczyni się do budowania sieci kontaktów pomiędzy rolnikami, mieszkańcami obszarów wiejskich, doradcami rolniczymi i przedstawicielami innych instytucji.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00, na Hipodromie przy ul. Jeździeckiej 3, w namiocie konferencyjnym.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje: Katarzyna Mróz, Powiatowy Zespół Doradców w Kłodzku, tel. 74 387 38 01, e-mail: katarzyna.mroz@dodr.pl

Pobierz kartę zgłoszenia (PDF - 265 kB)