Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Nasz miesięcznik nagrodzony
Zmodyfikowano: 03.12.2018

Miesięcznik Twój Doradca Rolniczy Rynek zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie na Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego. Minister Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski  wręczał nagrody zespołom redakcyjnym 2 grudnia,  podczas Narodowej Wystawy Rolniczej w Poznaniu.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobyły także Wiadomości Rolnicze wydawane przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.  Z kolei w kategorii Najlepsza publikacja tematyczna, nagrody otrzymały wydawnictwa ‒ Innowacyjne rozwiązania w organizacji chowu bydła mięsnego Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz Innowacyjne metody ochrony w uprawach ekologicznych, przygotowane w Małopolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

Twój Doradca Rolniczy Rynek jest typowym forum rolnictwa i obszarów wiejskich. To jedyny periodyk opisujący dolnośląskie rolnictwo – aktualności rolnicze, informacje na temat uprawy i hodowli, ekologii, wiejskiej przedsiębiorczości, innowacyjności czy agroturystyki. To jednocześnie zbiór informacji rynkowych ‒ publikujemy przepisy prawne, agronotowania, szkolenia i ogłoszenia drobne. Nasi specjaliści na bieżąco informują o unijnych programach pomocowych, dostępnych dla mieszkańców obszarów wiejskich. Piszemy o tym, co dla rolników najważniejsze. W tym roku informowaliśmy choćby, jak wypełnić eWniosek, czy jak, gdzie i kiedy aplikować o pomoc dla gospodarstw poszkodowanych przez suszę.

Zapraszamy do prenumeraty (PDF - 9,67 MB)

Red.

Fot. MRiRW

Galeria zdjęć