Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

XIV Dolnośląskie Forum Kobiet
Zmodyfikowano: 23.11.2018

   

 

W piątek 23 listopada we Wrocławiu odbędzie się XIV Dolnośląskie Forum Kobiet Wiejskich „W kalendarzu kobiecych spraw”.

Jest to wojewódzka impreza, w której od lat biorą udział kobiety z obszarów wiejskich Dolnego Śląska. Impreza ma na celu podniesienie poziomu wiedzy pań w zakresie współczesnych problemów i sposobów radzenia sobie z nimi oraz promocję przedsiębiorczości wiejskiej. W tym roku stawiamy na promocję profilaktyki zdrowotnej. W programie pojawią się wykłady na temat profilaktyki czerniaka skóry oraz odpowiedniego dobierania biustonoszy w profilaktyce nowotworowej. Nie zabraknie również tematów lekkich i branżowych. Podsumowany zostanie wojewódzki etap konkursu Agroliga 2018.

Do udziału w Forum zapraszamy kobiety aktywne społecznie, przedsiębiorcze i lokalne liderki z każdego powiatu naszego województwa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – zainteresowane udziałem Panie prosimy o kontakt z najbliższym Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego.

Tradycyjnie, Forum będzie towarzyszyła wystawa tworzona m.in. przez dolnośląskich producentów żywności regionalnej i innych oferentów z naszego województwa. Wśród wystawców nie zbraknie również stoisk informacyjno-konsultacyjnych, w tym brafitterki.

Sponsorami wydarzenia są firma Jelenia Plast Sp. z o.o. oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park Sp z o.o., a także Fabryka Czekolady Mondelez Polska Production Sp. z o.o. z Bielan Wrocławskich.

Pobierz   Program Forum (PDF - 516 KB)

Agnieszka Misek DODR