Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

Szkolenie dotyczące Mechanizmów wsparcia dla producentów uczestniczących w systemach jakości żywności w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020
Zmodyfikowano: 08.12.2017

 

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zapraszają do udziału w jednodniowym szkoleniu dotyczącym Mechanizmów wsparcia dla producentów uczestniczących w systemach jakości żywności w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Podczas szkolenia zostaną poruszone tematy związane z systemami certyfikacji żywności wysokiej jakości, możliwości uzyskania wsparcia przez nowych uczestników systemów oraz wsparcia na przeprowadzenie działań informacyjno-promocyjnych. Omówione zostaną również zasady wprowadzania do obrotu wysokojakościowych produktów rolnych i środków spożywczych. Przewidziano również czas na dyskusję i uwagi.

Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 listopada o godz. 10.00 w siedzibie DODR we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 8, w obiekcie hotelowym AGRO, sala nr 30.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, proszę o potwierdzenie uczestnictwa elektronicznie lub telefonicznie. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Osoba do kontaktu:

Izabela Michniewicz

Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich

tel. 71/ 339 80 21 wew. 152

e-mail: izabela.michniewicz@dodr.pl