Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Reklama

Aktualności, Zapowiedzi

Twój Doradca Rolniczy Rynek nagrodzony
Zmodyfikowano: 23.10.2017

Miesięcznik wydawany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zdobył drugie miejsce w XXV edycji ogólnopolskiego konkursu na Najlepsze wydawnictwo ośrodków doradztwa rolniczego.

Twój Doradca Rolniczy Rynek znalazł się w gronie laureatów tego konkursu, organizowanego przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, po raz trzynasty z rzędu.

Gazeta o objętości 80 stron, wydawana w nakładzie 3300 egzemplarzy trafia do rolników, instytucji i przedsiębiorców na terenie całego Dolnego Śląska.

Miesięcznik jest typowym forum rolnictwa i obszarów wiejskich. Piszemy o sprawach ważnych dla mieszkańców wsi. Twój Doradca Rolniczy Rynek jest jedynym wydawnictwem opisującym dolnośląskie rolnictwo – aktualności rolnicze, informacje na temat uprawy i hodowli, ekologii, innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, odnawialnych źródeł energii czy agroturystyki. To jednocześnie zbiór informacji rynkowych - publikujemy przepisy prawne, agronotowania, szkolenia i ogłoszenia drobne. Nasi specjaliści na bieżąco informują o unijnych programach pomocowych, dostępnych dla mieszkańców obszarów wiejskich.

Pobierz kupon prenumeraty (PDF 12.8MB)

 

Red.