Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Aktualności, Zapowiedzi

V Festyn „Dolnośląska wieś zaprasza 2017”
Zmodyfikowano: 27.07.2017

Zapraszamy 2 lipca 2017 r. na imprezę plenerową organizowaną w DODR we Wrocławiu. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego już po raz piąty organizują we Wrocławiu, na terenach zielonych DODR, przy ul. Zwycięskiej 4 imprezę plenerową o charakterze festynu, skierowaną do mieszkańców aglomeracji wrocławskiej.

Jest to otwarta impreza plenerowa o charakterze festynu targowo-rekreacyjnego. W programie przewidujemy zorganizowanie kiermaszu produktów regionalnych i tradycyjnych, wyrobów rękodzielnictwa artystycznego, występy ludowych zespołów artystycznych oraz atrakcje dla dzieci. Na stoiskach będzie można nabyć produkty spożywcze, wpisane na listę produktów tradycyjnych i regionalnych oraz laureatów wojewódzkiego konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo.

Działania promocyjne są najlepszą formą wsparcia dla dolnośląskich rolników i przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie przetwarzania lub przygotowania do sprzedaży produktów rolno-spożywczych. Przyczyniają się do utrwalania wielokulturowej tożsamości społeczności Dolnego Śląska. Impreza promując ciekawe inicjatywy inicjowane przez Lokalne Stowarzyszenia przyczynia się również do promocji rozwoju obszarów wiejskich i Regionu Dolnego Śląska.

Podmioty gospodarcze z obszarów wiejskich zainteresowane uczestnictwem w organizowanym przez nas Festynie zapraszamy do zgłaszania deklaracji udziału na pobranej karcie zgłoszeniowej oraz oświadczeniu wystawcy.

Informacji na temat szczegółów organizacyjnych, scenariusza imprezy oraz zagadnień logistycznych udzielają

Ryszard Targosz, e-mail: Ryszard.targosz@dodr.pl  tel. 71 339 86 56, wew. 151
oraz
Agata Durlak e-mail: agata.durlak@dodr.pl  tel. 71 339 86 56 wew. 171

 

Pobierz kartę zgłoszeniową (plik pdf - 342 kB) lub (plik doc - 177 kB)

Pobierz oświadczenie wystawcy (plik pdf - 133 kB) lub (plik doc - 35 kB)

Pobierz regulamin (plik pdf - 204 kB)

Zobacz plakat (plik pdf - 1.42 MB)

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl


Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Instytucją odpowiedzialną za treść materiału informacyjnego jest DODR we Wrocławiu