Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Relacja z Eko-jarmarku

 

Biskumisie zasilają klubową kasę

Fundacja Ekorozwoju co roku organizuje tygodniowy Eko Jarmark. W tym roku udział w takim jarmarku przypadł również Klubowi Środowiskowemu 4H Biskumisie z Biskupic Oławskich, który 27 września zaprezentował swoje ekologiczne produkty.

Klubowicze postawili na rozwój własnych pasji i zainteresowań. Każdy uczestnik miał okazję pokazać, w jaki sposób realizuje własne hobby. Młodsi wystawili ręcznie wykonane i pomalowane figurki z masy solnej. Udowodnili także, że ze zużytych butelek można zrobić piękną ozdobę, wystarczy odrobina kreatywności i pomysłowości. Nieco starsi postawili na witraże. Klienci mogli na żywo zobaczyć jak powstają takie dzieła. Najstarsi zaprezentowali papierowe zdobione kwiaty. Nie zabrakło również brzozowych figurek, wykonanych przez 14 letniego chłopca.

Na stoisku nie mogło zabraknąć także wizytówki naszego klubu ekologicznego produktu, wyróżnionego na tegorocznym Ekologicznym Dniu Dziecka, w postaci szytych ręcznie szmacianych misiów.

Udział klubu 4H z Biskupic Oławskich w jarmarku to także lekcja ekonomii i psychologii. Klubowicze w tym dniu byli nie tylko twórcami, ale i przedsiębiorcami. Zdobyli nowe umiejętności, które przydadzą się w działalności klubu. Zarobione pieniądze zostaną przeznaczone na wakacyjną wycieczkę do Krakowa.

W imieniu klubu 4H Biskumisie dziękujemy organizatorom tegorocznego Eko Jarmarku za zaproszenie i umożliwienie nam wzięcia udziału w tak ciekawym wydarzeniu.

Klub 4H Biskumisie
 

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 12.06.2015