Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Relacje

Szkolenie „Sprzedaż bezpośrednia produktów rolnych”
Zmodyfikowano: 08.12.2015

W środę 2 grudnia, Powiatowy Zespół Doradców w Kłodzku zorganizował szkolenie ‒ Sprzedaż bezpośrednia produktów z gospodarstwa rolnego. Nowelizacja ustawy oraz wymogi sanitarne i weterynaryjne.

W seminarium wzięli udział rolnicy z powiatu kłodzkiego oraz pszczelarze i uczniowie  z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie ‒ razem prawie 50 osób.

Szkolenie poprowadził Powiatowy Lekarz Weterynarii Grzegorz Chmielowiec,  kierownik Sekcji Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotu Użytku Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Kłodzku Bernadeta Wiśniewska oraz  Izabela Michniewicz z DODR we Wrocławiu.

W szkoleniu uczestniczyły przedstawicielki Banku BGŻ BPN Paribas S.A Oddział Kłodzko. W drugiej części szkolenia Leonard Szepet z PZD Kłodzko przedstawił działanie „Restrukturyzacja małych gospodarstw rolnych w ramach PROW 2014-2020”.

Uczestnicy szkolenia uzyskali szczegółowe informacje na temat sprzedaży bezpośredniej. Szkolenie zakończyło się dyskusją, podczas której jego uczestnicy wymieniali się uwagami i doświadczeniami.

 

Elżbieta Ulatowska DODR we Wrocławiu, PZD Kłodzko

 

Galeria zdjęć