Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Relacje

Wigilia 2011
Zmodyfikowano: 09.07.2013

Dnia 15 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe Pracowników Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu. Jest już tradycją, że co roku w tym szczególnym czasie w tak licznym gronie zasiadamy przy wigilijnym stole, łamiemy się opłatkiem i składamy świąteczne życzenia.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej kolędy, którą odśpiewali pracownicy Ośrodka oraz zaproszeni goście przy akompaniamencie zespołu muzyczno-wokalnego Kantata.
Zaproszonych gości oraz pracowników przywitali Dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Ryszard Czerwiński oraz Zastępca Dyrektora Magdalena Rumiancew- Wróblewska. Po powitaniu wszystkich zgromadzonych przyszedł czas na życzenia.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Iwona Krawczyk Przewodnicząca Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Włodzimierz Chlebosz Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Bogusław Wijatyk Dyrektor Departamentu Obszarów Wiejskich i Rolnictwa.
Przy wigilijnym stole nie zabrakło byłych Dyrektorów Ośrodka: Ewy Mańkowskiej, Wacława Dziendziela oraz Romana Śniadego. Każdy z zaproszonych gości przekazał zebranym mnóstwo ciepłych słów i świątecznych życzeń.
Spotkanie było również okazją by podziękować długoletnim pracownikom za wkład, zaangażowanie i pracę na rzecz Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Były kwiaty, dyplomy, gratulacje, nie zabrakło też wzruszeń.
Podczas przełamywania się opłatkiem, w miłej świątecznej atmosferze, wymieniano uściski i serdeczności. Na wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw i pysznych ciast.
Atmosferę tego spotkania doskonale oddają zamieszczone niżej zdjęcia.

Galeria zdjęć