Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Relacje

Spotkanie wigilijne u Prymasa Seniora
Zmodyfikowano: 09.07.2013

Koncert kolęd w wykonaniu klubu 4H z Ożarowa rozpoczął spotkanie wigilijne dzieci i młodzieży z klubów 4H z całej Polski, z Jego Eminencją Kardynałem Józefem Glempem Prymasem Seniorem Polski i Marią Zwolińską z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
W spotkaniu zorganizowanym w środę 14 grudnia, w gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczyli też goście honorowi - Senat RP reprezentował senator Jerzy Chróścikowski, Sejm RP - poseł RP Piotr Walkowski, Ambasadę Amerykańską w Warszawie - Michael Henney, Ambasadę Królestwa Niderlandów - Janusz Gołos, Federację Branżowych Związków Producentów Rolnych - Stanisław Olęcki, Polski Związek Producentów Roślin Zbożowych – Marian Hadrian. Byli też przedstawiciele samorządów, gmin i Mazowieckiego Urzędu Marszałkowskiego.
Dolny Śląsk reprezentował klub 4H "Talenciaki” ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach w gminie Lubin, którego liderem jest Krystyna Szarowska, tegoroczna laureatka Konkursu Kryształowej Koniczyny.
Gości powitała Prezes Zarządu FE 4H Katarzyna Boczek. Były kolędy i tańce, w wykonaniu dzieci z Kościelca z gminy Pakość oraz zespołu Jarzębina z Zielkowic z gminy Łowicz i życzenia świąteczne, które w imieniu dzieci klubów 4H złożyły właśnie dolnośląskie "Talenciaki”. W imieniu dorosłych liderów wolontariuszy wypowiadała się koordynator programu 4H w województwie podlaskim Danuta Bagińska.

Galeria zdjęć