Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Relacje

Twój Doradca Rolniczy Rynek laureatem ogólnopolskiego konkursu
Zmodyfikowano: 09.07.2013

Miesięcznik Twój Doradca Rolniczy Rynek po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu na „Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego”. W tym roku zdobyliśmy drugie miejsce.
Wyniki XIX edycji konkursu ogłoszono w czwartek 6 października w Poznaniu.
Do tegorocznej edycji swoje uczestnictwo zgłosiło 14 redakcji, które zgodnie z regulaminem, nadesłały po trzy egzemplarze czasopism, wszystkie wydane w 2010 roku. I miejsce zajęły „Wiadomości Rolnicze”, wydawane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, II miejsce „Twój Doradca Rolniczy Rynek” publikowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, III miejsce  „Lubelskie Aktualności Rolnicze” przygotowywane przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. Wyróżnienie otrzymała „Wieś Kujawsko-Pomorska” wydawana przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie i Kujawsko-Pomorską Izbę Rolniczą w Przysieku.
Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu.

 

Twój Doradca Rolniczy Rynek to miesięcznik o objętości 80 stron, wydawany w nakładzie 3400 egzemplarzy, który trafia do rolników, instytucji i przedsiębiorców na terenie całego Dolnego Śląska. Nasz miesięcznik jest typowym forum rolnictwa i obszarów wiejskich. Piszemy o sprawach ważnych dla lokalnych społeczności, wspierając działania samorządów. TDRR jest jedynym wydawnictwem opisującym dolnośląskie rolnictwo – aktualności rolnicze, informacje na temat uprawy i hodowli, odnawialnych źródeł energii czy agroturystyki. To jednocześnie zbiór informacji rynkowych - publikujemy przepisy prawne, agronotowania, szkolenia i ogłoszenia drobne. Nasi specjaliści na bieżąco informują o unijnych programach pomocowych, dostępnych dla mieszkańców obszarów wiejskich.

Agnieszka Siegel DODR we Wrocławiu

Galeria zdjęć