Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Relacje

Konkurs AgroLiga 2011
Zmodyfikowano: 09.07.2013


Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Konkurs AgroLiga 2011

Celem konkursu jest wyłonienie Mistrzów i Wicemistrzów Wojewódzkich AGROLIGI 2011 w kategoriach: Rolnicy i Firmy z terenu województwa dolnośląskiego, którzy będą reprezentowali województwo dolnośląskie na szczeblu krajowym.
Konkurs jest realizowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2010-2011 dla województwa dolnośląskiego i przyczynia się do promowania rozwoju obszarów wiejskich i naszego regionu poprzez upowszechnianie osiągnięć rolników i przedsiębiorców, jako liderów rozwoju lokalnego mających wpływ na zwiększenie konkurencyjności dolnośląskiego rolnictwa.
Organizatorem konkursu na szczeblu wojewódzkim są Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu oraz Urząd Marszałkowski Województwa dolnośląskiego (Sekretariat Regionalny Krajowej sieci Obszarów Wiejskich).

Komisja Konkursowa przy wyborze Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego zgodnie z regulaminem konkursu oceni estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy oraz płynność finansową przyznając kandydatom punkty w skali od 1 do 10.

Każda osoba odwiedzająca tę stronę, może mieć wpływ na wybór laureatów konkursu i zagłosować poprzez Internet, wypełniając aktywny formularz umieszczony na stronie Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Za głosy oddane w drodze głosowania kandydaci otrzymują dodatkowe punkty /wg. przelicznika za każde 100 głosów 1 punkt/.

Uwaga, wśród osób uczestniczących w głosowaniu rozlosowane zostaną trzy nagrody w formie półrocznej prenumeraty MIESIĘCZNIKA „TWÓJ DORADCA - ROLNICZY RYNEK”.

Do tytułu Mistrza dolnośląskiego AGROLIGI 2011 kandydują: