Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Ogłoszenia

Zaproszenie na konferencję Możliwości rozwoju oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii w rolnictwie i na obszarach wiejskich
Zmodyfikowano: 27.01.2014
 
 
W Kielcach, w trakcie trwania targów AGROTECH, w piątek 7 marca odbędzie się, organizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Targami Kielce S.A., Instytutem Technologiczno-Przyrodniczym oraz Agencją Rynku Rolnego, konferencja "Możliwości rozwoju oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii w rolnictwie i na obszarach wiejskich".
 
Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane z rozwojem rozproszonej energii odnawialnej na obszarach wiejskich, ze szczególnym uwzględnieniem mikro lub małych instalacji OZ, m.in. planowane regulacje prawne dotyczące wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, dostępne technologie czy wsparcie finansowe dla tego typu instalacji.
 
Konferencja odbędzie się na terenie Targów Kielce, przy ul. Zakładowej 1, w Centrum Konferencyjnym CK1. Wstęp na konferencję oraz Targi jest bezpłatny (na podstawie zaproszenia).
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w konferencji mają osoby, które do dnia 1 marca 2014 roku, na adres: pawel.sulima@minrol.gov.pl oraz monika.marek@minrol.gov.pl prześlą zgłoszenie udziału w konferencji zawierające: imię, nazwisko, nazwę reprezentowanej instytucji oraz otrzymają potwierdzenie rejestracji i imienne zaproszenie w wersji elektronicznej.
 
Pobierz program (PDF)