Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Ogłoszenia

X jubileuszowa edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020
Zmodyfikowano: 03.12.2019

Zapraszamy do uczestnictwa w X jubileuszowej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2020, która odbędzie się w dniach 15-16 stycznia 2020 r. (środa-czwartek) w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

TSW to największa w Polsce impreza branżowa dla producentów owoców i warzyw. Stanowi miejsce spotkań producentów owoców i warzyw z producentami i dystrybutorami maszyn ogrodniczych, środków produkcji, chemii, nasion, nawozów oraz dostawcami usług dla branży ogrodniczej.

Podczas minionej edycji TSW swoją ofertę zaprezentowało 386 wystawców z kraju i z zagranicy na ponad 23 000 m² powierzchni wystawienniczej. W ciągu dwóch dni targi odwiedziło 16 000 osób (wejście na targi było rejestrowane). Wielu gości przyjechało z zagranicy: Austrii, Niemiec, Belgii, Białorusi, Czech, Estonii, Francji, Holandii, Litwy, Portugali, Słowacji, Ukrainy, Włoch, Egiptu oraz Indii.

TSW to również konferencje branżowe: VI Sadownicze Forum Ekonomiczne, VII Konferencja Truskawkowa, konferencja o ekologii w ogrodnictwie, sadownicza, o warzywach polowych, na temat uprawy pod osłonami i konferencja pt. „Perspektywiczne gatunki w ogrodnictwie”. Łącznie ok 60 wykładów.

Więcej informacji o Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW na stronie: www.tsw.com.pl.