Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Ogłoszenia

Zaproszenie na Wschodnioeuropejski Kongres dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej - Poznań 2019
Zmodyfikowano: 05.12.2018

 

26 lutego 2019 roku, w Hotelu IBB Andersia w Poznaniu odbędzie się Wschodnioeuropejski Kongres dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej organizowany przez firmę InConvectus Group.

Zapraszamy dolnośląskich producentów i hodowców trzody chlewnej, rolników, przedstawicieli stowarzyszeń, instytucji i środowisk naukowo-badawczych do udziału w tym cyklicznym wydarzeniu, znanym wcześniej jako Narodowy Dzień Świni.

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie aktywnej, międzynarodowej platformy do wymiany doświadczeń i rozwoju pomiędzy uczestnikami oraz merytorycznego wsparcia dla wszystkich stron zainteresowanych tematyką trzody chlewnej.

Program imprezy przewiduje szereg prezentacji, specjalistycznych szkoleń, wykładów i poradnictwa związanych z utrzymaniem i produkcją trzody chlewnej, podjęcia prób rozwiązywania problemów, prześledzenia wytycznych w hodowli,  a także rozwoju i modernizacji gospodarstwa.

Podczas kongresu przedstawiona zostanie również aktualna sytuacja na rynku wieprzowiny, metodyka dotycząca bioasekuracji, czy też sposoby innowacyjnych rozwiązań. Pojawią się zagadnienia z zakresu genetyki i weterynarii, technologii produkcji i zachowaniem dobrostanu zwierząt.

Wzorem lat ubiegłych, przewidywana jest wysoka frekwencja - około 500 uczestników, zarówno z Polski, jak i Europy Wschodniej. W związku z tym prosimy o wcześniejszą rezerwację i rejestrację pod adresem: www.pig-congress.com

 

Zapraszamy