Nasz miesięcznik

Wydawnictwa

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Ogłoszenia

Zaproszenie na II Narodowy Dzień Mlecznej Fermy
Zmodyfikowano: 05.04.2018
Wydarzenie odbędzie się 22 maja 2018 roku na terenie gospodarstwa Alworol Wolica Nowa, w Aleksandrowie w województwie wielkopolskim.

II Narodowy Dzień Mlecznej Fermy jest poświęcony przede wszystkim temu, jak kształtuje się obecna sytuacja na rynku mleczarskim i możliwościom wdrażania przez hodowców nowych metod w zakresie żywienia bydła mlecznego jak i prowadzenia przedsiębiorstwa mleczarskiego.

W wydarzeniu weźmie udział ok 300 osób (przede wszystkim dyrektorzy i managerowie farm) z województwa wielkopolskiego oraz województw sąsiednich.

Jest to wydarzenie, które zrzesza hodowców i ekspertów z branży rolniczej z całego kraju i przedstawia problemy z jakimi się zmagają wraz ze sposobami ich rozwiązywania.

By pomóc hodowcom w ciągłym doskonaleniu się, warto skierować ich na adresowane dla nich wydarzenie, które ma na celu wspieranie rozwoju rynku mleczarskiego w Polsce. Hodowcy bydła mlecznego na II Narodowym Dniu Mlecznej Fermy, będą mogli liczyć na fachowe porady, rzetelną ocenę surowca oraz pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru dotyczącego modernizacji i rozwoju gospodarstwa.

Osoba do kontaktu: Ewa Tchórzewska T. +48 733 216 888| ET@InConventus.pl

InConventus Group
31-161Kraków, ul. Szlak 8a