Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Zapraszamy do głosowania na dolnośląskich Mistrzów i Wicemistrzów Wojewódzkich AgroLigi 2018

 

Zapraszamy internautów do oddania głosu na swoich kandydatów, którzy w kolejnym etapie konkursu Agroliga 2018 będą reprezentować nasz region w krajowej edycji konkursu. Sonda będzie dostępna do 31 sierpnia.
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zakończył nabór uczestników do wojewódzkiego etapu konkursu AgroLiga 2018. Eliminacje rozgrywane są w dwóch kategoriach ‒ rolnicy oraz firmy działające na terenie województwa w zakresie przetwórstwa lub świadczące usługi na rzecz rolnictwa.

Mistrzowie i wicemistrzowie wojewódzcy obydwu kategorii zostaną wybrani przez Wojewódzką Komisję konkursową na podstawie wyników internetowej sondy oraz punktacji uzyskanej zgodnie z kryteriami konkursowymi. Przy wyborze Komisja weźmie pod uwagę: zasady bezpieczeństwa pracy, estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy oraz innowacyjność i płynność finansową.

Pobierz  Regulamin konkursu (PDF - 162 kB)


Uroczyste podsumowanie dolnośląskiego konkursu AgroLiga 2018, odbędzie się w DODR we Wrocławiu w listopadzie, natomiast krajowy finał konkursu AgroLiga 2018 odbędzie się w II kwartale 2019 roku.

Krajowy etap jest organizowany przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także ‒ Prezesa ARiMR, Prezesa KOWR i Prezesa KRUS, natomiast patronat medialny sprawuje Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

KATEGORIA ROLNICY

  1. Tomasz Lisiecki, Czerna, powiat głogowski
  2. Wojciech Skowroński, Sułów, powiat milicki
  3. Grzegorz Eckhardt, Sławęcice, powiat górowski
  4. Katarzyna Czuba-Kowal, Kamieniec, powiat kłodzki
  5. Eugeniusz Kowalewski, Częstocice, gmina Wiązów, powiat strzelińskiKATEGORIA FIRMY

  1. Agro-Top Szymon Bruch, Ligota, powiat górowski
  2. Wyrób Wędlin Naturalnych Zakład „Pod Bukami” Piotr Czajkowski, Golędzinów, powiat trzebnicki
  3. Przetwórnia warzyw Kiszone warzywa z Doliny Baryczy Michał Sznajder, Karnice, powiat trzebnicki

                             

Agnieszka Kowalczuk-Misek DODR


 

Zmodyfikowano: 01.09.2018