Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Wyniki pierwszego etapu konkursu AGROLIGA 2018 - szczebel wojewódzki

Dolnośląscy laureaci konkursu AgroLiga 2018

Mistrzami wojewódzkimi konkursu AgroLiga zostali Wojciech i Jolanta Skowrońscy z Sułowa oraz Przetwórnia warzyw Kiszone Warzywa z Doliny Baryczy Michał Sznajder z Karnic.W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 8 uczestników- w kategorii rolnicy – 5 gospodarstw i w kategorii firmy 3 podmioty z terenu województwa, prowadzące działalność na regionalnym rynku.

Wpływ na wyniki konkursu miały głosy oddane w sondzie internetowej. Osoby odwiedzające naszą stronę oddały 9 136 głosów. Po przeliczeniu liczby głosów na punkty i zsumowaniu z punktami przyznanymi przez komisję konkursową:

 Tytuł Mistrza Wojewódzkiego AgroLigi 2018 otrzymali:
•    w kategorii rolnicy ‒ Wojciech Skowroński, Sułów, powiat milicki, więcej
•    w kategorii firmy ‒ Przetwórnia warzyw Kiszone warzywa z Doliny Baryczy Michał Sznajder, Karnice, powiat trzebnicki. więcej
 
Tytuły Wicemistrza Wojewódzkiego AgroLigi 2018 otrzymali:
•    w kategorii rolnicy ‒ Tomasz Lisiecki, Czerna, powiat głogowski, więcej
•    w kategorii firmy ‒ Wyrób Wędlin Naturalnych Zakład „Pod Bukami” Piotr Czajkowski, Golędzinów, powiat trzebnicki. więcej

Wyróżnienie w Wojewódzkiej AgroLidze 2018 otrzymała:
•    w kategorii rolnicy ‒  Katarzyna Czuba-Kowal, Kamieniec, powiat kłodzki. więcej

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 23 listopada, podczas XIV Dolnośląskiego Forum Kobiet. Mistrzowie Wojewódzcy w obu kategoriach zostali zgłoszeni do krajowego etapu konkursu, którego organizatorami są Redakcja Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A.  i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

Katarzyna Cymbała DODR

Zmodyfikowano: 19.12.2018