Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Dom na wzgórzu

Dom na Wzgórzu - Gajów, gm. Radków, powiat kłodzki

„Dom na Wzgórzu” Pani Haliny Kristman, to ośrodek położony u podnóża Gór Stołowych w pobliżu granicy z Republiką Czech. Świadczy kompleksowe usługi dla ludności w zakresie usług gastronomicznych w restauracji lub catering, organizacji imprez okolicznościowych i wynajmie pokoi noclegowych. Ośrodek jest także doskonałą bazą wypadową do wielu atrakcji Kotliny Kłodzkiej, takich jak: Park Narodowy Gór Stołowych, twierdza kłodzka lub skalne Miasto w Czechach. W obiekcie skorzystać można z noclegów w pokojach 2, 3, 4 lub wielo osobowych. Pokoje wyposażone są w TV i łazienki. Goście mogą również korzystać z aneksu kuchennego, dostępu do Internetu WiFi, konsoli PlayStadion, projektora multimedialnego. Do dyspozycji gości udostępniony jest obszerny ogród z placem zabaw, miejscem na grill i ognisko.

W obiekcie ośrodka znajduje się restauracja mogąca pomieścić 150 osób. Obok sali restauracyjnej znajduje się druga bardziej kameralna sala dla 50 osób. Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Zgodnie z zamówieniem klientów, organizowane są imprezy, takie jak: przyjęcia, dancingi, dyskoteki, karaoke, bankiety, konferencje i szkolenia, imprezy integracyjne, wesela.

Na życzenie, właściciele są w stanie zorganizować gry terenowe, jazdy konne, paiball, ruady, itp.

Obiekt jest wpisany do ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Warsztaty tematyczne są jedną z wielu ofert turystycznych dla szkół, przedszkoli oraz grup indywidualnych.

Tematyka warsztatów może dotyczyć tematów takich jak: Polska Wielkanoc”, „W świecie aniołów i pierników”, „Od ziarenka do bochenka”, „Obrazy z makaronów i koronek” oraz białe i zielone szkoły. Znajdziemy tu: mini golf, gry ogrodowo-plenerowe, mini gospodarstwo i wiele innych atrakcji, które czynią „Dom na Wzgórzu” wspaniałym miejscem, gdzie przez zabawę możemy zdobywać wiedzę i odpoczywać.

Jest to dobre miejsce do przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Wyjątkowo bogata oferta usług edukacyjnych i rekreacyjnych skierowana jest do szkół i odbiorców indywidualnych.

 

 

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 12.07.2014