Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

DOM NA WZGÓRZU

Dom na Wzgórzu

Właściciel: Halina Kristman
Województwo: dolnośląskie
Powiat: Kłodzko
Gmina: Radków
Miejscowość: Gajów
Poczta: 57-420 Radków
Telefon: 510 168 754
Fax: 74 871 25 95
Poczta elektroniczna: domnawzgorzy@wp.pl
Strona internetowa: www.nawzgorzu.org
Szerokość geograficzna: 50.530998
Długość geograficzna: 16.412616

Opis:

Cofnij się w czasie, poznaj tajniki skrywane przez naszych przodków. Czy zadałeś sobie kiedykolwiek pytanie, jak wyrabia się jeden z najczęściej zjadanego składnika codziennego pokarmu? Czy znasz tajemnice produkcji chleba? Czy wiesz, że nie tak dawno temu nie było zabawek znanych nam dziś. Poczuj ducha Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy. Zaprojektuj i stwórz swój własny domek z piernika, anioła który udekoruje twoją choinkę. Poznaj znaczenie ekologii w życiu codziennym i naucz się szacunku dla środowiska. Baw się i ucz dzięki naszej ofercie.

Organizujemy warsztaty Od ziarenka do bochenka, Świat Aniołów i pierników, Polska Wielkanoc z Ekologią. Przyjmujemy Białe i Zielone Szkoły, wycieczki, grupy szkolne, klientów indywidualnych. Pomagamy w promocji czasu wolnego poprzez gry i zabawy grupowe i różne formy aktywności. Istnieje możliwość wyżywienia, noclegów (48 miejsc), wynajęcia pilota, opiekuna lub przewodnika w czasie trwania pobytu.


Więcej informacji:

W obiekcie realizowane są zajęcia dla Zielonych Szkół. W trakcie realizacji jest mały projekt Wioska Edukacyjna – skrzaty, elfy, krasnale.

 

Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie:

1. Od ziarenka do bochenka

2. Polska Wielkanoc w gospodarstwie ekologicznym

3. Świat aniołów i pierników

Galeria zdjęć
Zmodyfikowano: 03.12.2014